Je nám to ľúto, ale verziu vášho internetového prehliadača nepodporujeme. Aktualizujte si prosím váš prehliadať.
Ďakujeme

Funkcie

1

ROZPOŠLITE
pozvánky

2

POZBIERAJTE
informácie o účasti

3

REGISTRUJTE
prítomných na tabletoch

4

EXPORTUJTE
informácie o účasti

5

POĎAKUJTE
svojim hosťom


Kreatívne pozvánky

Očarte svojich hostí nadčasovými kreatívnymi elektronickými pozvánkami, ktoré dokonale podporia koncept celého eventu.

Okamžité RSVP

Hostia môžu potvrdiť svoje rozhodnutie o účasti/neúčasti len jediným kliknutím a následne automaticky obdržia emailom všetky informácie ohľadom eventu. GuestCloud takto ušetrí organizátorom množstvo času, ktoré by inak museli venovať riadeniu celého procesu registrácie.

Registrovanie hostí na evente za pomoci tabletu

Papierová registrácia na evente je už minulosťou! GuestCloud umožňuje rýchlu a jednoduchú registráciu na tabletoch za menej než 3 sekundy. Hostia už viac nebudú musieť čakať pri vstupe na akciu.

Atrakcie počas eventu

Objavte čaro synchronizácie dát v reálnom čase. Tieto dáta môžu byť použité napríklad na elektronickú tombolu, pri ktorej sa budú mená výhercov automaticky žrebovať len spomedzi prítomných hostí, bez použitia kúsku papiera.

Všetci hostia na jednom cloude

Všetky dáta o hosťoch sú bezpečne uložené na cloude. Tieto dáta sú Vám k dispozícii na prezeranie a úpravu na ľubovoľnom zariadení pripojenom na Internet.

Korešpondencia po evente

Po skončení eventu môžete jednoducho poslať všetkým zúčastneným ďakovné e-maily. Komunikácia s hosťami ešte nikdy nebola jednoduchšia.

Infografika a galéria fotiek

Svojich hostí môžete prekvapiť zaslaním atraktívnej infografiky so zaujímavými dátami z eventu alebo ich rozosmiať online galériou fotiek.